نفع ما در موفقیت شماست!

پس نهایت تلاشمان را می‌کنیم که موفق باشید.
افتتاح حساب

جعبه ابزار معاملات آنلاین ، به روز ، متنوع و پایدار

متناسب با نیاز و مهارتی که دارید می توانید از جعبه ابزار معاملات آنلاین مفید، انتخاب خود را داشته باشید . پلتفرم های معاملاتی ما به شما امکان خواهد داد تا در یک محیط ساده معامله کنید یا صفحه معاملاتی شخصی خود را بسازید و یا همزمان با تحلیل تکنیکال معامله کنید. با اپلیکیشن موبایل می توانید در هر موقعیتی بازار را رصد کنید و معامله کنید. حتی اگر به هر دلیلی در طول ساعات معاملاتی به اینترنت دسترسی ندارید، نگران نباشید چون می توانید آفلاین سفارش خود را ارسال کنید.

مقایسه پلتفرم‌های ما

دستیاران معاملاتی

چیزی بیشتر از تخفیف حق شماست

بسته های اعتباری، مشاوره تلفنی، گزارش‌های مالی، تحلیل و دوره‌های حضوری و مجازی آموزشی و یک فروشگاه بزرگ کالا بخشی از خدماتی است که در قفسه پاداش های پلکان چیده شده.

بیشتر درباره پلکان
مبلغی که می توانید قطعا روی آن حساب کنید

اعتبارات ریالی ما یک ویژگی اساسی دارد؛ هیچ کارمزد یا هزینه مالی بابتش دریافت نمی‌کنیم. علاوه بر آن یک روال مشخص و عادلانه دارد.

بیشتر درباره اعتبار
نگران مانده حساب بیکارتان نباشید

حامی یک طرح حمایتی ویژه مشتریان کارگزاری مفید است که برای اولین بار در بازار سرمایه اجرا شده. با این طرح موجودی نزد کارگزار شما تبدیل به سرمایه گذاری می شود.

بیشتر درباره حامی
کارگزار شما نیستیم، مشاور شما هستیم

این سبد سهام با دید میان مدت و با جمع بندی نظرات تیم تحلیل شرکت ایده مفید تهیه شده و به صورت مشخص به شما محدوده خرید و فروش مناسب را پیشنهاد می دهد.

بیشتردرباره سبد پیشنهادی
پنجره ای به اطلاعات دقیق بازار

بورس ویو یک سامانه پردازش اطلاعات است که اطلاعات مالی شرکت های بورسی را دقیق و ساده در اختیار شما می گذارد. بورس ویو نیاز به نصب ندارد و یک سامانه تحت وب است.

بیشتر درباره بورس ویو

پشتیبانی

مسئولیت خدماتمان را کامل می پذیریم

ابزارهای معاملاتی یا تراکنش های مالی تمام ارتباط ما با شما نخواهد بود. کارشناسان و مشاوران ما در تمام مسیر همراه شما خواهند بود. مسئولیت همیشه متوجه ماست.

ورود به سامانه پشتیبانی