پیشنهاد شگفت‌انگیز کارگزاری مفید:

اشتراک بورس‌ویو را با ۷۰٪ تخفیف دریافت کنید!

Alternate Text

سامانه بورس‌ویو، محصولی از کارگزاری مفید و ابزاری حرفه‌ای و جامع برای تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و تابلوخوانی است. بسیاری از تحلیلگران بازار سرمایه و بیش از ۳۰۰ نهاد مالی از بورس‌ویو استفاده می‌کنند. بورس‌ویو به شما کمک می‌کند تا در تحلیل یک سهم، به آن اشراف ۳۶۰ درجه داشته باشید و هیچ زاویه‌ای از دید شما پنهان نماند.
انتخاب بین سیگنال خرید و فروش یا تحلیل یک سهم، همان مثال ماهی و ماهیگیری است. با بورس‌ویو بهتر می‌توان ماهیگیری کرد!

Alternate Text
تخفیف اشتراک

کاربران کارگزاری مفید می‌توانند از طریق سایت پلکان اشتراک بورس‌ویو را با ۷۰ درصد تخفیف دریافت کنند. اگر هنوز مشتری کارگزاری مفید نیستید، می‌توانید به صورت رایگان و غیر حضوری در کارگزاری مفید افتتاح حساب کنید.

Alternate Text
۷ روز استفاده آزمایشی

اگر تا کنون از بورس‌ویو استفاده نکردید، پس از اولین ورود به سامانه بورس‌ویو، دسترسی ۷ روزه نسخه حرفه‌ای بورس‌ویو به صورت کاملا رایگان برای شما فعال می‌شود تا بتوانید با امکانات این سامانه آشنا شوید.

Alternate Text
کلاس‌های آموزشی رایگان

در طول برگزاری این کمپین، کلاس‌های آموزشی رایگان و آنلاین متعددی برای معرفی امکانات و قابلیت‌های بورس‌ویو برگزار می‌شود. با مراجعه به تقویم رویدادهای آموزشی کارگزاری مفید می توانید در این کلاس‌ها شرکت کنید.

Alternate Text
محتوای آموزشی رایگان

در سایت آموزش کارگزاری مفید می‌توانید ضمن آشنایی با مفاهیم تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و تابلوخوانی، با مطالعه رشته مقالات آموزشی بورس‌ویو، با قابلیت‌های این سامانه نیز آشنا شوید.

Alternate Text

برخی از ویژگی‌های سامانه تحلیلی بورس‌ویو

  • دریافت لحظه‌ای گزارش‌ها و اطلاعات معاملاتی در سطوح مختلف (بازار، صنایع و نمادها)
  • دسترسی به کلیه صورت‌های مالی فصلی و سالانه نمادها و صنایع از سال ۱۳۸۰ به بعد
  • دسترسی به اطلاعات بنیادی، تابلوخوانی و تکنیکال نمادها و صنایع
  • دسترسی به اطلاعات کامل تولید، فروش و عملکرد ماهانه نمادها
  • امکان غربال کردن سهام موجود در بازار و استفاده از فیلترنویسی پیشرفته
  • دسترسی به اطلاعات کامل اوراق با درآمد ثابت
  • امکان مشاهده تقویم مجامع و اطلاعیه‌ها
  • دسترسی به اطلاعات شاخص‌ها و استفاده از فیلترهای اختصاصی
  • دسترسی به نقشه بازار پیشرفته
ورود به بورس‌ویو
Alternate Text

راهنمای دریافت اشتراک بورس‌ویو

Alternate Text
ورود به پلکان

برای دریافت اشتراک بورس‌ویو در نخستین گام از طریق به سایت پلکان وارد شوید. از آنجا که تخفیف ۷۰ درصدی فقط مختص مشتریان حقیقی کارگزاری مفید است، اگر هنوز مشتری کارگزاری مفید نیستید، می‌توانید پس از ایجاد حساب به صورت رایگان و غیر حضوری در کارگزاری مفید افتتاح حساب کنید .

Alternate Text
انتخاب طرح

پس از ورود موفقیت‌آمیز به پلکان (باشگاه مشتریان کارگزاری مفید) از طریق منوی «پاداش» گزینه اشتراک بورس‌ویو را انتخاب کرده و سپس طرح مد نظر خود را از بین طرح‌های موجود انتخاب کنید.

Alternate Text
پرداخت نقدی یا امتیازی

پس از انتخاب طرح، می‌توانید به صورت نقدی یا امتیازی اقدام به خرید بسته دلخواه خود کنید. بعد از خرید موفق اشتراک شما به صورت خوکار فعال می‌شود. با مراجعه به سامانه بورس‌ویو و از طریق منوی «اشتراک» می‌توانید نوع نسخه و بازه زمانی اشتراک خود را مشاهده کنید.

دریافت کد بورسی، ساده‌تر از گذشته
Alternate Text
اگر هنوز مشتری کارگزاری مفید نیستید، می‌توانید به صورت رایگان و غیر حضوری و فقط در چند دقیقه، در کارگزاری مفید ثبت‌نام کنید و کد بورسی خود را دریافت کنید. توجه داشته باشید که برای استفاده از تخفیف ۷۰ درصدی این کمپین، حتما باید مشتری کارگزاری مفید باشید.
پلکان؛ باشگاه مشتریان کارگزاری مفید
Alternate Text
استفاده از بسته‌های اعتباری، کارت‌های هدیه متعدد و طرح‌های تخفیفی، از جمله خدمات اختصاصی کارگزاری مفید به کاربران است که تنها از طریق پلکان ارائه می‌شود. از طریق پلکان می‌توانید اشتراک نسخه‌های مختلف بورس‌ویو را به صورت نقدی یا امتیازی و با تخفیف‌های جذاب دریافت کنید.