با خیال راحت تصمیم بگیرید و سفارش بگذارید

به تمام دغدغه های شما فکر می کنیم
افتتاح حساب

دستیاران معاملاتی

دستیاران معاملاتی مفید، پیش از خرید و فروش، در جریان خرید و فروش و بعد از انجام معامله به شما کمک می کنند تا تجربه بهتری داشته باشید.
فرقی نمی کند شما یک معامله گر حرفه ای باشید یا تازه کار. متناسب با هر سطح، دستیاران معاملاتی در کنار شما هستند تا با خیال راحت تصمیم بگیرید.

پلکان: چیزی بیشتر از تخفیف حق شماست

پلکان صرفا یک باشگاه مشتریان نیست؛ بخشی از تلاش ما برای تدارک نیازهای اساسی یک معامله گر است. هر مشتری با هر سطح از فعالیت می تواند از پلکان بهره مند شود. بسته های اعتباری، مشاوره تلفنی، گزارش و تحلیل و دوره های حضوری و مجازی آموزشی، بخشی از خدماتی است که در قفسه پاداش های پلکان چیده شده است. علاوه بر این شما در پلکان به مجموعه ای از کالا با وسعت و تنوع بزرگترین فروشگاه آنلاین کشور (دیجیکالا) دسترسی دارید. فقط کافی است فعالیت کنید، امتیاز بگیرید و انتخاب کنید.

اطلاعات بیشتر

اعتبار: مبلغی که می توانید قطعا روی آن حساب کنید

اعتبارات ریالی ما یک ویژگی اساسی دارد؛ هیچ کارمزد یا هزینه مالی بابتش دریافت نمی کنیم. برای تخصیص اعتبار ما یک راه مشخص، عادلانه و سریع طراحی کرده ایم. متناسب با میزان فعالیت و حجم معاملاتی که دارید می توانید با استفاده از اعتبار رایگان مفید از فرصت های شیرین معاملاتی در سریع ترین زمان ممکن بهره ببرید.

اطلاعات بیشتر

حامی: نگران مانده حساب بیکارتان نباشید

بسته به شرایط بازار ممکن است بخشی از وجوه نقد از چرخه معاملات خارج شود و در حساب کارگزار راکد بماند. اما "حامی" اجازه نمی دهد پول شما بیکار بماند. حامی یک طرح حمایتی ویژه مشتریان کارگزاری مفید است که برای اولین بار در بازار سرمایه اجرا شده. با این طرح موجودی نزد کارگزار شما تبدیل به سرمایه گذاری کوتاه مدت در یک صندوق با درآمد ثابت می شود. ساز و کار حامی به گونه ای طراحی شده که هیچ وقفه ای در فعالیت معاملاتی شما ایجاد نمی کند.

اطلاعات بیشتر

سبد سهام پیشنهادی: کارگزار شما نیستیم، مشاور شما هستیم

زدن کلید ارسال سفارش یک تصمیم ساده نیست. ما وظیفه خود می دانیم به شما در تصمیم گیری کمک کنیم. ما هر هفته یک سبد سهام به مشتریان پیشنهاد می کنیم که چکیده دانش و تلاش تیم تحلیل ماست. این سبد سهام با دید میان مدت تهیه شده و به شما محدوده خرید و فروش مناسب را پیشنهاد می دهد. علاوه بر آن به صورت هفتگی تحلیلی از بازار جهانی، بازار داخلی و چشم اندازی از بازار پیش رو در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

نمونه سبد پیشنهادی اطلاعات بیشتر

بورس ویو: پنجره ای به اطلاعات دقیق

صورتهای مالی مهمترین مبنای تصمیم گیری در بازار مالی است. "بورس ویو" سوابق ۱۵ ساله شرکت های بورسی را با بیشترین دقت و در سریع ترین زمان ممکن در نمایی حرفه ای به شما نمایش می دهد. این سامانه بدون نیاز به کد نویسی امکان فیلتر نویسی بنیادی و تکنیکال را فراهم می کند. نسبت های مالی، آمار تولید و فروش ماهانه و فصلی شرکت ها و گزارش پرتفوی شرکت های سرمایه گذاری بخشی از اطلاعات پردازش شده ای است که بورس ویو در اختیار شما قرار می دهد. مشتریان مفید می توانند از طریق پلکان به صورت ویژه اشتراک این سامانه را تهیه کنند.

سایت بورس ویو اطلاعات بیشتر

پشتیبانی: مسئولیت خدماتمان را کامل می پذیریم

ما معتقدیم چیزی که به مشتریان ما کمک کند به کسب و کار ما کمک خواهد کرد پس به موازات توسعه محصولات و ابزارها، ما راههای ارتباطی و روشهای پشتیبانی خود را توسعه داده ایم. در تمام طول ساعت کاری یک تیم مجرب از کارشناسان ما از طریق خط ۸۷۰۰ و ۹۱۰۰۸۷۰۰ یا از طریق گفت و گوی آنلاین (چت) آماده پاسخگویی و مشاوره به شما هستند. هدف ما "پاسخگویی سریع، محترمانه و مسئولانه" است و مطابق استانداردی که تعریف کرده ایم موظفیم در کوتاه ترین زمان ممکن به شما پاسخ بدهیم و به شکایتهای شما در کمتر از دو روز رسیدگی کنیم.