فرصت دریافت۵۰ درصد اعتبار مالی بیشتر با امتیازهای پلکان
تعداد بازدید: 1306
تسهیلات جدید اعتباری کارگزاری مفید

فرصت دریافت۵۰ درصد اعتبار مالی بیشتر با امتیازهای پلکان

یکی از خدمات پر تقاضای کارگزاری مفید، پرداخت اعتبار به مشتریان محترم بر اساس امتیازهای کسب‌شده در سامانه پلکان، بدون هیچ‌گونه بهره است. با هدف بهبود ارائه خدمات و رضایت بیشتر سرمایه‌گذاران، کارگزاری مفید برای این خدمت خود تسهیلات جذاب جدیدی در نظر گرفته است.

بر این مبنا از امروز کاربران در سامانه پلکان می‌توانند با همان میزان امتیاز قبلی، ۵۰ درصد اعتبار بیشتر نسبت به گذشته دریافت کنند؛ به عنوان مثال اگر قبلا با پرداخت ۶۵۰ امتیاز پلکان ۴۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته می‌شد، هم‌اکنون با همان میزان امتیاز امکان فعال کردن اعتبار ۶۰ میلیون تومانی در سامانه پلکان وجود دارد.

برای دریافت اعتبار کافی است در قسمت پاداشِ سامانه پلکان از منوی بسته‌های اعتباری، اعتبار مورد نظر خود را انتخاب و پس از مطالعه شرایط آن، درخواست دریافت اعتبار را ثبت نمایید. پس از بررسی درخواست شما و در صورت احراز شرایط مورد نیاز، مبلغ اعتبار به قدرت خرید شما اضافه خواهد شد و این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می‌گردد.

بسته‌های اعتباری مفید در سامانه پلکان چه ویژگی‌هایی دارند؟

 

 

  • ۵۰ درصد اعتبار بیشتر نسبت به گذشته قابل دریافت است.
  • این خدمت بدون هرگونه کارمزد یا هزینه مالی است.
  • به اعتبار استفاده نشده، سود حامی تعلق می‌گیرد.
  • اعتبار مفید در بسته‌های متنوعی به کاربران ارائه می‌شود.
  • کلیه مراحل دریافت اعتبار به صورت الکترونیکی و غیر حضوری انجام می‌شود.

در پایان لازم به ذکر است بسته‌های اعتباری پلکان فقط به مشتریان محترمی که قرارداد الکترونیکی را امضا کرده باشند تعلق می‌گیرد. در صورت تمایل به دریافت اعتبار لطفا قبل از ثبت درخواست به نشانی reg.emofid.com مراجعه و نسخه جدید قراردادهای کارگزاری مفید را به صورت الکترونیکی و کاملا رایگان امضا فرمایید .

<