گسترش شعب ارائه خدمات سرمایه‌گذاری کارگزاری مفید در شهر تهران
تعداد بازدید: 608
مرکز مشاوره سرمایه‌گذاری مفید در زعفرانیه افتتاح شد

گسترش شعب ارائه خدمات سرمایه‌گذاری کارگزاری مفید در شهر تهران

نهمین شعبه مرکز مشاوره خدمات سرمایه‌گذاری کارگزاری مفید در شهر تهران در منطقه زعفرانیه افتتاح شد تا امکان ارائه خدمات مشاوره‌ای مفید در شمال تهران گسترش یابد.

به دنبال افتتاح نخستین مرکز مشاوره سرمایه‌گذاری مفید در سال ۹۷، توسعه این شعب در دستور کار این کارگزاری قرار گرفت و به سرعت شعب متعددی در سطح کشور برای ارائه خدمات مشاوره‌ای راه‌اندازی شد. به طوری که در حال حاضر بیش از ۵۰ شعبه مرکز مشاوره سرمایه‌گذاری کارگزاری مفید در سراسر کشور مشغول به کار هستند.

در همین راستا و با توجه به پتانسیل شهر تهران در جذب سرمایه‌ها، هشت مرکز مشاوره کارگزاری مفید در نقاط مختلف تهران به ویژه با تمرکز بر شمال و مرکز شهر راه‌اندازی شده بود که به منظور توسعه ارائه خدمات مدیریت دارایی به مردم، نهمین شعبه مرکز مشاوره سرمایه‌گذاری مفید نیز به تازگی در منطقه زعفرانیه تهران افتتاح شد.

راه‌اندازی شعبه زعفرانیه از جمله برنامه‌های کارگزاری مفید به منظور توزیع منطقی شعب در سطح شهر تهران با توجه به پتانسیل منطقه‌ای و جغرافیایی بود. این شعبه که از مهر ماه امسال فعالیت خود را در محیطی به مساحت ۱۷۰ متر مربع در یک فضای تجاری آغاز کرد، ارائه انواع خدمات مرتبط با مدیریت دارایی شامل انواع سبدها، صندوق‌ها و خدمات مربوط به معاملات را در دستور کار خود دارد.

در حال حاضر چهار نفر از نیروهای آموزش دیده و کارشناسان متخصص کارگزاری مفید در این شعبه مشغول ارائه خدمات مشاوره‌ای و آنلاین به مراجعان هستند که پیش‌بینی می‌شود تا سال آینده با توجه به پتانسیل منطقه‌ای، تعداد نیروهای انسانی فعال در این شعبه افزایش یابد.

افتتاح شعبه زعفرانیه به معنای توقف گسترش مراکز مشاوره سرمایه‌گذاری در شهر تهران نیست و طبق برنامه‌های پیش‌بینی شده تا سال آینده تعداد شعب فعال در تهران افزایش خواهد یافت.

این شعبه در خیابان زعفرانیه نبش سه راه آصف مستقر شده و شماره‌های تماس آن 22434900 و 22437400 است.