حضور تیم MX مجموعه مفید در چهارمین نمایشگاه کار ایران
تعداد بازدید: 459
مفید به منظور توسعه سرمایه انسانی در چهارمین نمایشگاه کار ایران حضور یافت

حضور تیم MX مجموعه مفید در چهارمین نمایشگاه کار ایران

نمايشگاه كار ايران رویدادی بزرگ در جهت توسعه سرمایه انسانی است كه مورد توجه متخصصان جویای فرصت های شغلی جذاب بوده و شرکت‌های معتبر هر سال با حضور فعال در این رویداد به جذب استعدادها و متخصصان می پردازند.

چهارمین نمایشگاه کار ایران از 14 لغایت 16 بهمن‌ماه در بوستان گفت‌وگو با حضور 49 شرکت برگزار می‌شود که تیم MX مجموعه مفید در این نمایشگاه حضور دارد. هدف از حضور در این نمایشگاه تعامل نزدیک‌تر با افراد متخصص و همچنین معرفی خدمات و ویژگی‌های حوزه کارفرمایی است.

مفید در دوره‌های گذشته این نمایشگاه نیز حضور داشت و نیروهای متخصصی در بخش‌های مختلف جذب کرده، در نمایشگاه سال‌جاری نیز این مجموعه در تلاش است حداکثر تعامل با افراد جویای کار جهت دعوت به همکاری را داشته باشد.

کارگزاری مفید در سال‌های اخیر توسعه قابل توجهی در بخش سرمایه انسانی داشته و فارغ التحصیلان و متخصصان زیادی را به همکاری دعوت کرده و به طور همزمان محیط‌های اداری و تجهیزات و امکانات رفاهی متناسب با نیر‌وها را ارتقاء داده است.

با حضور در نمایشگاه کار ایران از تاریخ 14 الی 16 بهمن با تیم MX مفید همراه و با موقعیت های شغلی جذاب این تیم در حوزه IT آشنا شوید.