اهدای بیش از یک میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال به جمعیت هلال‌احمر
تعداد بازدید: 265
با همراهی جمعی از کاربران پلکان و حمایت کارگزاری مفید برای مبارزه با کرونا صورت گرفت

اهدای بیش از یک میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال به جمعیت هلال‌احمر

در هفته‌های اخیر با توجه به شیوع ویروس کووید ۱۹ یا همان ویروس معروف کرونا، مسئولیت اجتماعی شرکت‌های ایرانی جهت مشارکت و مقابله با این ویروس بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است. در این میان کارگزاری مفید نیز علاوه بر فعالیت‌های پیشگیرانه جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، اقدامات متعددی از جمله اهدای کمک‌های نقدی به هلال‌احمر را در دستور کار قرار داده است.

اهدای یک میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال به هلال‌احمر

در چند روز گذشته با همراهی کاربران پلکان و کارگزاری مفید بیش از ۱۸۸ میلیون تومان در راستای مشارکت و حمایت از سازمان‌های فعال در بحث مبارزه با ویروس کرونا جمع‌آوری و به هلال‌احمر اهدا شده است.

بر این اساس کارگزاری مفید علاوه بر اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان و کاربران پلکان نیز بیش از ۸۸ هزار امتیاز، معادل ۸۸ میلیون تومان را برای مشارکت و حمایت از سازمان‌های فعال در مبارزه با ویروس کرونا اختصاص دادند.

کاهش رفت‌و‌آمد‌های شهری

کارگزاری مفید همچنین با فراهم کردن بستر ثبت‌نام متقاضیان دریافت کد بورسی از طریق دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور، شرایطی را فراهم کرد که علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در بورس نیاز کمتری به آمد‌و‌رفت‌های شهری در این خصوص داشته باشند. با کاهش مراجعات متقاضیان به شعب کارگزاری مفید، ارائه خدمت به مشتریان با سرعت بیشتری انجام می‌پذیرد. گفتنی است هم اکنون با هماهنگی صورت گرفته، در بیش از یک هزار دفتر منتخب پیشخوان دولت در سراسر کشور، امکان ثبت‌‌نام و دریافت کد بورسی فراهم شده است.

افزایش ظرفیت مرکز تماس

کارگزاری مفید در روزهای اخیر برای حفظ سلامت مشتریان و سایر افراد متقاضی سرمایه‌گذاری در بورس ضمن تاکید بر استفاده از ظرفیت‌ها و فرایند‌های آنلاین سرمایه‌گذاری، ظرفیت مراکز تماس و پشتیبانی تلفنی را افزایش داده است. با توجه به افزایش ظرفیت مرکز تماس متقاضیان می‌توانند در صورت لزوم مشاوره و راهنمایی مورد نیازشان را از طریق تماس با شماره ۸۷۰۰ دریافت کنند.