در ماه مبارک رمضان 127 میلیون تومان به امور خیریه اختصاص یافت
تعداد بازدید: 249
فرا رسیدن عید سعید فطر مبارک باد

در ماه مبارک رمضان 127 میلیون تومان به امور خیریه اختصاص یافت

کاربران کارگزاری مفید در ماه مبارک رمضان 127 میلیون تومان از طریق سامانه پلکان به امور خیریه کمک کردند.

ماه مبارک رمضان امسال نیز با پدیده ویروس کرونا همراه بود، آسیب های این ویروس تنها محدود به حوزه سلامت نبوده بلکه تبعات اقتصادی و اجتماعی نیز داشته است.

البته این ابعاد منفی تنها یک روی سکه بود، روی دیگر سکه دوستی، همدلی و عزم همگانی دوباره در مقابله با ویروس کرونا و تبعات اجتماعی و اقتصادی ناشی از آن در موج جدید شیوع این ویروس بود که تقارن آن با ماه مبارک رمضان جلوه ویژه ای داشت.

مجموعه کارگزاری مفید و مشتریان نیز به نوبه خود با این حرکت همراه بودند و تلاش داشتند مسئولیت های اجتماعی خود را در این زمینه ایفا کنند؛ از جمله این فعالیت ها می توان به توسعه سامانه های الکترونیک، ارائه مشاوره غیرحضوری، پشتیبانی تماس 24 ساعته و برگزاری دوره های آموزشی رایگان به صورت مجازی اشاره کرد.

همچنین کاربران سامانه پلکان، باشگاه مشتریان کارگزاری مفید در ماه مبارک رمضان 127 میلیون تومان را به امور خیریه اختصاص دادند که معادل نقدی آن توسط کارگزاری مفید در دوره های زمانی مشخص به حساب مراکز امور خیریه واریز می گردد.

کارگزاری مفید عید سعید فطر، موسم توفیق در عبادت و عبودیت الهی را به تمامی هموطنان و مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض می نماید و امید است با ادامه این دوستی ها و همدلی ها هرچه سریع تر شاهد ریشه کن شدن این ویروس باشیم.