نخستین مربی مالی آنلاین توسط هلدینگ مالی مفید معرفی شد
تعداد بازدید: 842
سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی در اپلیکیشن بامبو

نخستین مربی مالی آنلاین توسط هلدینگ مالی مفید معرفی شد

اپلیکیشن بامبو توسط هلدینگ مالی مفید در دسترس علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری قرار گرفت. این اپلیکیشن که به‌عنوان نخستین مربی مالی آنلاین در بازار سرمایه معرفی شده، گزینه‌ای کاربردی و ایده‌آل برای کسانی است که می‌خواهند از طریق برنامه‌ریزی به اهداف مالی خود دست یابند.

مربی مالی آنلاین در گوشی‌های هوشمند

بامبو نقش یک مربی مالی آنلاین در گوشی هوشمند را ایفا می‌کند. این مربی مالی در ابتدا نیازمندی‌های سرمایه‌گذار را بررسی کرده و سپس متناسب با ویژگی‌های اختصاصی هر فرد، بهترین شیوه رسیدن به اهداف مالی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

از مزایای قابل‌توجه بامبو شخصی‌سازی اهداف و ترسیم مسیری مشخص برای سرمایه‌گذاری است. با استفاده از اپلیکیشن مذکور می‌توانید هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی و پیگیری را به بامبو سپرده و دغدغه‌ای از بابت نحوه سرمایه‌گذاری‌تان نداشته باشید.

بامبو همچنین مفاهیم پیچیده مالی را با زبانی ساده و کاربردی در دسترس کاربران قرار می‌دهد. رویکرد اصلی این اپلیکیشن برنامه‌ریزی مالی از طریق یافتن پاسخ برای دو پرسش «با پول خود چه کنم؟» و «چطور به اهداف مالی خود برسم؟» است.

از سرمایه‌گذاری تا رسیدن به اهداف مالی

بامبو با رویکرد برنامه‌ریزی اختصاصی برای هر کاربر، مؤثرترین شیوه‌های سرمایه‌گذاری را پیشنهاد می‌دهد. برای مثال تصور کنید هدف شما خرید یک موبایل، لپ‌تاپ، خودرو، تأمین هزینه برای یک سفر یا حتی سرمایه‌گذاری بلندمدت برای آینده فرزندتان است. زمانی که در اپلیکیشن مذکور هدف خود را مشخص کنید، بامبو میزان سرمایه‌گذاری اولیه و سپس پرداخت‌های ماهانه‌ شما را محاسبه می‌کند تا پس از طی دوره‌ مورد نظر، بتوانید به هدف مالی‌ خود دست یابید.

همان‌طور که اشاره شد، بامبو نقش یک مربی مالی آنلاین را در گوشی‌های هوشمند دارد. این مربی مالی نه‌تنها بهترین‌ راهکارهای اختصاصی برای سرمایه‌گذاری را پیشنهاد می‌دهد، بلکه در کنار آن مباحثی نظیر آموزش مفاهیم مالی و سرمایه‌گذاری موفق را نیز به کاربرانش ارائه می‌دهد.

همه این اقدامات با این رویکرد انجام می‌شود تا مسیر ورود همه علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه، ساده، کاربردی و هموارتر از هر زمان دیگری شود.

در پایان گفتنی است برای استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید آن را از طریق کافه بازار ، آی‌اپس یا وب‌سایت بامبو دریافت کنید.