بامبو، نخستین مربی مالی آنلاین
تعداد بازدید: 618
به‌زودی توسط هلدینگ مالی مفید عرضه می‌شود

بامبو، نخستین مربی مالی آنلاین

اپلیکیشن بامبو به‌عنوان نخستین مربی مالی آنلاین به‌زودی توسط هلدینگ مالی مفید در دسترس علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری قرار می‌گیرد. این اپلیکیشن با رویکرد برنامه‌ریزی اختصاصی برای هر کاربر، مؤثرترین شیوه‌های سرمایه‌گذاری را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

ساده‌سازی مفاهیم مالی

بامبو نخستین مربی مالی آنلاین ایران در گوشی‌های هوشمند است. این اپلیکیشن با ساده‌سازی مفاهیم مالی، به علاقه‌مندان سرمایه‌گذاری کمک می‌کند، بهترین شیوه برای رسیدن به اهداف مالی را در اختیار داشته باشند.

مزیت جذاب بامبو شخصی‌سازی اهداف و ترسیم مسیری مشخص برای ادامه راه است. با استفاده از اپلیکیشن مذکور می‌توانید هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی و پیگیری آن را به بامبو سپرده و دغدغه‌ای از بابت نحوه سرمایه‌گذاری‌تان نداشته باشید.

ویژگی دیگر بامبو رویکرد «مربی مالی» است. این ویژگی به کاربر کمک می‌کند به اهداف مورد نظرش در بازه زمانی مشخص دست یابد.

به‌عنوان مثال کسی که می‌خواهد پول لازم برای خرید خودرو را جمع کند، می‌تواند از بامبو برای یافتن بهترین و سریع‌ترین شیوه سرمایه‌گذاری و افزایش دارایی‌هایش بهره‌مند شود. این اپلیکیشن با در نظر گرفتن «توانایی مالی هر فرد»، شیوه‌‌ای کارآمد را به متقاضی معرفی می‌کند. حتی افرادی که به‌دنبال سرمایه‌گذاری برای دوران بازنشستگی خود هستند، می‌توانند از این اپلیکیشن برای برنامه‌ریزی و رسیدن به اهداف بلندمدتشان استفاده کنند.

هدف‌گذاری مالی در گوشی هوشمند

همان‌طور که اشاره شد بامبو اپلیکیشنی نوین در حوزه خدمات مالی است که در تمام گوشی‌های هوشمند با سیستم‌عامل اندروید و آی.او.اس قابلیت نصب و اجرا دارد. این اپلیکیشن یک محصول حوزه اینوست‌تک(Invest Tech) است و توسعه‌دهندگان آن تلاش کرده‌اند پیچیدگی‌های مباحث مالی را با زبانی ساده و کاربردی در دسترس علاقه‌مندان قرار دهند.

در واقع کاربری که از بامبو استفاده می‌کند، درگیر برنامه‌ریزی‌های پیچیده و سخت مالی نمی‌شود و صرفاً کافیست «هدف»، «توانایی مالی» و «زمان» را تعیین کرده تا اپلیکیشن ادامه مسیر را برای کاربر مشخص کند.

بهره‌مندی از ربع‌قرن تجربه هلدینگ مالی مفید

یکی دیگر از مزایای بامبو بهره‌مندی از ربع‌قرن تجربه و دانش مالی گروه مالی مفید است. شرکت انتخاب مفید که زیرمجموعه هلدینگ مفید فعالیت می‌کند، یکی از موفق‌ترین شرکت‌های فعال در این حوزه است، انتخاب در حال حاضر بیش از پنج هزار میلیارد تومان دارایی سرمایه‌گذاران را در قالب ابزارهای متنوع مدیریت می‌کند، بامبو با اتکا به این پشتوانه قصد دارد تا ابزاری ساده و موثر را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهد.