پشتیبانی کارگزاری مفید، شبانه روزی شد
تعداد بازدید: 54842
پاسخگویی 24 ساعته، همزمان با آغاز بیست و هفتمین سال فعالیت کارگزاری مفید

پشتیبانی کارگزاری مفید، شبانه روزی شد

مرکز تماس کارگزاری مفید در سالروز تاسیس این کارگزاری فعالیت خود را به 24 ساعت در شبانه روز در 7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل، افزایش داد.

بر این اساس، پاسخگویی به کاربران بورس در تمامی ساعات شبانه روز و در 7 روز هفته از سوی کارشناسان کارگزاری مفید انجام می شود.

23 آذر سالروز تاسیس کارگزاری مفید است. این کارگزاری در سال 1373 آغاز به کار کرد و در 26 سال گذشته با شعار پیشرفت مداوم در تلاش بوده تا با خدماتی متمایز، تجربه سرمایه‌گذاری مطلوبی را برای کاربران خود فراهم کند.

اکنون کارگزاری مفید در حالی بیست و هفتمین سال فعالیت خود را آغاز می‌کند که رسالت خود را تلاش مضاعف برای جلب رضایت کاربران ارزشمند خود قرار داده است.

فعالیت‌های این کارگزاری طی این 26 سال، دائما به روز شده است تا همچنان به عنوان کارگزاری پیشرو در بازار سرمایه شناخته شود.

کارگزاری مفید در آغاز بیست‌وهفتمین سال حضور خود در بازار سرمایه، افزایش زمان فعالیت مرکز تماس خود به 24 ساعت در شبانه روز را اعلام کرده است.

مرکز تماس کارگزاری مفید با افزایش بیش از 10 برابری پاسخگویان طی یک سال گذشته، ظرفیت پاسخگویی به کاربران در شرایط پیک تقاضا را افزایش داده است. این مرکز تماس با بیش از650 نفر نیروی انسانی نه تنها به عنوان بزرگترین مرکز تماس بازار سرمایه که جزو 10 مرکز بزرگ پاسخگویی به مشتریان در ایران محسوب می‌شود.

پیش از این زمان پاسخگویی مرکز تماس کارگزاری مفید از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر بود که از 23 آذر ما با تشکیل تیم‌های مختلف، ساعت پاسخگویی به 24 ساعت شبانه روز در 7 روز هفته افزایش یافته است.

بنا به گزارش های آماری، در روزهای اوج تماس با پشتیبانی کارگزاری مفید، نزدیک به 45 هزار تماس تلفنی پاسخ داده شده است و 15 هزار تماس خروجی با مشتریان گرفته شده است. میانگین پاسخگویی روزانه تماس‌های تلفنی در این کارگزاری طی سال جاری به طور متوسط به حدود 35 هزار مورد و تماس های گرفته شده با مشتریان به بیش از 10 هزار مورد رسیده است.

از دیگر مسیرهای ارتباطی کارگزاری مفید با کاربران خود، استفاده از بستر شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام است. تلاش برای پاسخگویی به مشتریان در شبکه‌های اجتماعی مفید توسط یک تیم ده نفر صورت می‌گیرد. این تیم به کامنت‌ها و دایرکت‌های مشتریان به طور تک به تک،‌ پاسخ می‌دهند. علاوه بر این، تیمی شامل 15 نفر نیز در بخش پشتیبانی ایمیل کارگزاری برای پاسخگویی روزانه به مشتریان فعالیت دارند. در حال حاضر این تیم حدود 2 هزار کامنت و پیام دایرکت در شبکه های اجتماعی و 3 هزار ایمیل را روزانه پاسخ می دهند.

امید است با توسعه روز افزون پشتیبانی مشتریان، رضایت ایشان بیشتر فراهم گردد.