تعداد بازدید: 355

پلکان 2 (بیانیه تغییرات)

با آغاز سال نو پلکان نو خواهد شد. نسخه جدید پلکان تفاوت‌هایی با نسخه فعلی دارد . برای مشاهده جزئیات روی بیشتر کلیک نمائید .

سال نو پلکان نو

 

با آغاز سال نو پلکان نو خواهد شد. نسخه جدید پلکان تفاوت‌هایی با نسخه فعلی دارد. پلکان 2 از تاریخ 21/12/1395 به مدت محدود با آدرس http://pegasus.emofid.com/ در درسترس شما خواهد بود. برای ورود به پلکان جدید لازم است که شما مراحل عضویت را مطابق راهنما انجام دهید. از شما عزیزان تقاضا داریم در این زمان با ورود به پلکان 2 با پیشنهادات و نظرات خود ما را در بهبود مستمر یاری نمایید. شما می‌توانید نظرات خود را از طریق بخش "پیام" در پلکان 2 منعکس نمائید. در زمان اجرای آزمایشی پلکان 2 به پیام ها و پیشنهادات موثر امتیاز هدیه تعلق خواهد گرفت. علاوه بر این هر روز یک مسابقه رایگان برگزار می‌شود که با شرکت در آنها می‌توانید امتیاز کسب نمایید.

 

لطفا جهت اطلاع از نحوه مهاجرت به نسخه جدید و آشنایی با عمده تغییرات متن پیش رو را به دقت بخوانید:

  • برای ورود به پلکان جدید لازم است یک بار دکمه فراموشی رمز را بزنید. بدیهی است لینک تغییر رمز عبور به ایمیلی که هنگام امضای قرارداد به کارگزاری اعلام کرده‌اید، ارسال خواهد شد.  با ورود به ایمیل و زدن لینک بازیابی به صفحه ای وارد خواهید شد که در آن امکان تعریف رمز دارید. در مرحله بعد از شما کد ملی خواسته می شود تا عضویت شما تکمیل گردد. توجه داشته باشید که رمز عبور پلکان 2 هیچ گونه ارتباطی با نسخه قبلی نخواهد داشت.
  • شما تنها با ایمیلی که در قرارداد رسمی خود با کارگزاری مفید ثبت نموده‌اید امکان ورود به پلکان 2 را دارید. بدیهی است چنانچه به ایمیل معرفی شده نزد کارگزاری مفید دسترسی ندارید میبایست با به همراه داشتن مدارک شناسایی به یکی از شعب کارگزاری مفید مراجعه نموده و ایمیل خود را تغییر دهید. 
  • مبنای محاسبات امتیازات در زمان اجرای آزمایشی، پلکان فعلی خواهد بود و در نسخه جدید هیچگونه محاسبه‌ای انجام نخواهد شد. شما با ورود در نسخه آزمایشی دارای امتیازی نخواهید بود و هدف از اجرای آزمایشی آشنایی شما با محیط جدید و دریافت نظرات شما در رابطه با محصول جدید است.
  • با اتمام دوره آزمایشی پلکان 2 جایگزین پلکان فعلی در آدرس https://pellekan.emofid.com/  خواهد شد و از آن زمان به بعد نسخه قدیمی پلکان در دسترس نخواهد بود. با مهاجرت به پلکان 2، محاسبه امتیازات مطابق درصد ها و فرمولها و قواعد جدید انجام خواهد شد. یک عدد که نشان دهنده مانده امتیازات شماست  درزمان انتقال به پلکان جدید منتقل می‌شود.

 

ویژگی‌های پلکان 2:

  • در پلکان 2 امتیاز معاملات تنها بر اساس آنلاین و غیر آنلاین بودن تفکیک شده است و معامله از طریق  "همراه تریدر" و "مفیدتریدر" به مثابه "آنلاین تحت وب" محاسبه خواهد شد.
  • در بخش افتخارات شاخص‌های کسب مدال متناسب با فعالیت یک ماهه تعریف شده است و در پایان هر ماه مدالها توزیع می‌شود.
  • پاداش مدال‌ها اغلب از جنس ضریب در معاملات آتی خواهد بود.
  • پادش‌ها از ساختار و استانداردهای فروشگاه‌های اینترنتی بهره‌مند شده است و سعی شده طیف وسیعی از کالاها پوشش داده شود.
  • مسابقات در پلکان 2 از تنوع بیشتری برخوردار شده است.

 

 در تمامی صفحات پلکان 2 در بالای صفحه کلیدی با عنوان "راهنمای این صفحه" موجود است که توضیحاتی در رابطه با همان صفحه در اختیار شما قرار می‌دهد.

ورود به پلکان 2