مسیر ناشناخته را با راهنما آغاز کنید

ما مسیر را می‌شناسیم
مشاوره برای شروع

چرا سرمایه‌گذاری در بورس؟

دو تصور کاملا متضاد درباره بورس وجود دارد؛ بعضی‌ها به اشتباه آن را بسیار ساده و راحت تلقی می‌کنند و بعضی‌ها بورس را به شدت پیچیده و دست نایافتنی می‌دانند. سرمایه‌گذاری غیر‌مستقیم پاسخ درست به این دو اشتباه است. بورس و بازار سرمایه بسیار پیچیده است اما سرمایه‌گذاری در بورس می تواند آسان ترین و مطمئن‌ترین شکل سرمایه‌گذاری باشد. سرمایه‌گذاری غیر مستقیم در بورس به همان الگوی قدیمی مشارکت است : سرمایه از شما، کار از ما.
از مهمترین مزایای سرمایه‌گذاری در بودرس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرمایه شما از زمین و ساختمان سریع‌تر به پول نقد تبدیل می‌شود.
  • گزینه‌های متنوع و متناسب با هدف شما ارائه می‌کند.
  • مولد است و به چرخه صنعت و اقتصاد کمک می‌کند.
  • برخلاف سود بانکی همیشه وابسته به تورم نیست.

ارزش یک میلیون تومان سرمایه‌گذاری در ۵ سال اخیر (منتهی به پایان شهریور ۱۴۰۰)

  • طلا و دلار: براساس آمار سایت اتحادیه طلا / مسکن: براساس متوسط قیمت تهران / تورم: براساس آمار بانک مرکزی

یک ‌قدم تا کسب سود بیشتر فاصله دارید!

افزایش سرمایه‌ و کسب سود بیشتر در بورس را با خیال راحت به متخصصان مدیریت دارائی کارگزاری مفید بسپارید. تجربه ۱۳ سال اخیر مشتریان ما نشان می‌دهد، آن‌هایی که به کارگزاری مفید اعتماد کرده‌اند، نه‌تنها ارزش پولشان حفظ شده، بلکه از متوسط بازدهی بورس هم‌ سود بیشتری کسب کرده‌اند.

چرا سرمایه‌گذاری در مفید؟

بیش از ۲۶۰ هزار میلیارد ریال

مجموع دارایی تحت مدیریت تا اسفند ماه ۱۳۹۹

۱۱ صندوق سرمایه‌‎گذاری

۲ صندوق با درآمد ثابت، یک صندوق طلا، یک صندوق مختلط، ۴ صندوق سهامی، ۲ صندوق بازارگردانی، یک صندوق نیکوکاری

۳۰۰ سبد اختصاصی

بیش از ۴۷ هزار میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت به‌صورت اختصاصی

۲۷ سال فعالیت حرفه‌ای

از سال ۱۳۷۳ افتخار همراهی سرمایه‌گذاران را در بازار سرمایه‌ داریم

شریک تجاری " آزیموت "

آزیموت بزرگترین شرکت مدیریت دارایی مستقل ایتالیا است

مراحل سرمایه‌گذاری با مفید

مرحله اول مشاوره اولیه

کارشناسان کارگزاری مفید در مشاوره اولیه، مطالبات و اهداف شما را به‌عنوان یک سرمایه‌گذار بررسی کرده و درباره ویژگی‌های سبدهای اختصاصی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری توضیحات بیشتری ارائه می‌کنند.

مرحله دوم بررسی و پیشنهاد سرمایه‌گذاری

پس از مشاوره اولیه، بنابر میزان ریسک‌پذیری و بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید، سبک سرمایه‌گذاری متناسب با نیاز و خواسته شما اعلام می‌شود. در این مرحله بهترین روش ممکن برای بیشترین بازدهی و سودآوری به شما پیشنهاد می‌شود.

مرحله سوم ارتباط مستمر

ما خود را متعهد می‌دانیم به‌طور مستمر شما را در جریان وضعیت سرمایه‌گذاری انجام شده، قرار دهیم. به‌همین دلیل بعد از انجام سرمایه‌گذاری، ارتباط سرمایه‌گذاران با ما از طریق گزارش‌دهی مستمر و تماس مشاوران ادامه خواهد داشت.

همین حالا سرمایه‌گذاری را شروع کنید

مشاوره برای شروع تماس با نزدیکترین مرکز مشاوره

سوالات متداول

در حال حاضر شما حتی با مبلغ ۱۰۰۰ تومان می‌توانید در یکی از صندوق‌های مفید سرمایه‌گذاری کنید.

با توجه به قوانین و مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار تضمین سود در بازار سرمایه مجاز نیست. گزینه‌های بسیار کم ریسک سرمایه‌گذاری در این بازار وجود دارد که از نوسانات سهام در امان است؛ اما توجه داشته باشید که هیچ سقفی هم برای بازدهی صندوق‌ها وجود ندارد.

کارمزد صندوق‌های سهام معادل دو درصد از مبلغ سرمایه‌گذاری در سال است. کارمزد صندوق‌های سرمایه‌گذاری در اوراق با درآمد ثابت سالیانه معادل ۰.۰۹ درصد مبلغ سرمایه‌گذاری است.

صندوق‌ها با مجوز سازمان بورس و تحت نظارت سازمان فعالیت می‌کنند. سایر ارکان صندوق مثل متولی و حسابرس هم نظارت پیوسته بر عملکرد صندوق‌ها دارند. تمام نقل‌وانتقال وجوه و خریدوفروش‌های صندوق توسط این نهادهای ناظر کنترل می‌شود.

بازدهی صندوق‌ها متفاوت است. بسته به شکل و نوع فعالیت صندوق بازدهی متفاوت است. برای اطلاع دقیق شما می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی هر صندوق بازدهی آن را در دوره‌های مختلف ببینید.

بله؛ در مجموعه صندوق‌های مفید، صندوق‌هایی وجود دارد که بخش یا کل میزان بازدهی را با انتخاب شما به‌صورت ماهیانه به حسابتان واریز می‌کند.

درباره سرمایه‌گذاری سؤالات بیشتری دارید؟
با ۸۷۰۰ تماس بگیرید