بـالاتـر بـرویـد ...

فرصت همکاری و استخدام در کارگزاری مفید
( استان تهران )

کارگزاری مفید در راستای ارتقاء ارائه کیفیت خدمات به اهالی بازار سرمایه، به دنبال جذب کارشناس فروش و مشاور سرمایه‌گذاری است. اگر به این زمینه کاری علاقه‌مند هستید از طریق لینک زیر مراحل ثبت‌نام را طی کنید:

شایستگی‌های کارشناسان فروش و مشاوران سرمایه‌گذاری مفید

اخلاق حرفه‌ای

اخلاق حرفه‌ای

مشتاق خلاقیتو نوآوری

مشتاق خلاقیت
و نوآوری

  توانایی ارتباطاتو تعامل سازنده

توانایی ارتباطات
و تعامل سازنده

اشتیاق بهپیشرفت مداوم

اشتیاق به
پیشرفت مداوم

مراحل آزمون همکاری با مفید

 ثبت‌نام اولیه arrow

ثبت‌نام اولیه

پس از ثبت‌نام اولیه، لینک شرکت در آزمونِ الکترونیکی برای داوطلبانِ واجدِ شرایط ارسال می‌شود. (مهلت ثبت‌نام: تا پایانِ ۳۰ مهر ماه)

آزمون الکترونیکی اول arrow

آزمون الکترونیکی اول

مدت زمان آزمون، ۶۰ دقیقه است که از تاریخ ۵ لغایت ۱۴ آبان ماه برگزار می‌گردد. (داوطلبان می‌توانند در زمان دلخواه از این بازه ۱۰ روزه، در آزمون شرکت کنند)

آزمون الکترونیکی دوم arrow

آزمون الکترونیکی دوم

برای متقاضیانی که در اولویتِ آزمونِ اول قرار می‌گیرند، چهار سوال ارسال می‌شود تا در یک کلیپِ ویدیویی پاسخ داده و آن را ارسال نمایند. (مهلت ارسال ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ )

 دعوت به مصاحبه

دعوت به مصاحبه

اعلام نتایجِ نهایی و شروع فرایند مصاحبه

نگران آزمون نباشید ...

اگر در زمینه بازارهای مالی اطلاعات تخصصی ندارید اصلا جای نگرانی نیست. سوالات آزمون به گونه‌ای طراحی شده که علاقه‌مندان به بازار سرمایه به آسانی می‌توانند به آن‌ها پاسخ دهند. سرفصل‌های آزمون شامل اطلاعات عمومی بورس، رفتارشناسی و زبان انگلیسی است. هدف اصلی برگزاری این آزمون جذب افراد خلاق و با انگیزه است.

پرسش‌های متداول

پرسش‌های متداول

تخصص و مهارت

١- برای شرکت در آزمون چه دانش تخصصی و مهارت‌هایی مورد نیاز است؟

داشتن دانش تخصصی مالی و بازار سرمایه یک مزیت می‌باشد؛ اما می‌توانید بدون داشتن تخصص و تجربه فنی، صرفا با اشتیاق به حوزه فروش و مشاوره سرمایه‌گذاری و با اتکا به مهارت‌های نرم خود، در آزمون شرکت کنید.

هزینه

٢- آیا شرکت در آزمون همکاری با کارگزاری مفید هزینه‌ای دارد؟

آزمون رایگان می‌باشد و کارگزاری مفید برای استعدادیابی در حوزه فروش و مشاوره سرمایه‌گذاری اقدام به برگزاری آزمون نموده است.

مزایای شغلی

٣ -کارشناس فروش و مشاور سرمایه‌گذاری دارای چه مزایای شغلی می باشند؟

فرهنگ سازمانی مفید مهمترین ارزش پیشنهادی ما برای همکاری است و در مفید همکارانی خواهید داشت که موجب پیشرفت و حرفه‌ای شدن شما خواهند بود. در کنار رشد و توسعه حرفه‌ای از حقوق، مزایا و خدمات رفاهی مفید برخوردار می‌شوید.

مزایای شغلی

۴ -شرایط ثبت‌نام در آزمون چیست؟

برای شرکت در آزمون، حداقل مدرک تحصیلی لازم، مدرک کارشناسی می‌باشد.